Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#19669 - Lublin - budowa ul. Dłotlice/Nasutowska - centrum IKEA

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Krzysztof Jankowski (micra) - niedziela, 24 maj 2015, 18:08 GMT+2
Ostatnio edytował Krzysztof Jankowski (micra) - środa, 22 listopad 2017, 00:40 GMT+2
Typ zgłoszenia budowa w toku
Kategoria UMP-Lublin
Status Zamknięte
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2013
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2017-09-30
Procent zaawansowania: 100%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Budowa przedłużenia Nasutowskiej/Stefczyka/Dłotlice. Nie znana na razie nazwa tych ulic. Ulice będą służyć do obsługi Centrum Handlowego w tym rejonie - będzie tu IKEA.

Data zakończenia - orientacyjnie.

Strona informacyjna:
- brak

Na mapie:
http://umapa.pl/3j51G

Zmiany w UMP:
- bojki remontowe
- drogi od razu kreską 0x06 - są przejezdne, choć tylko dla ruchu lokalnego
- odcięcie Nasutowskiej od strony Spółdzielczości Pracy - jest zamknięta, wjazdy tylko od Wojtasa/Do Dysa.
Zgłoszenie zależy od

Zamknięte przez  Krzysztof Jankowski (micra)
środa, 22 listopad 2017, 00:40 GMT+2
Powód zamknięcia:  Naprawione
Komentarz od Krzysztof Jankowski (micra) - niedziela, 04 październik 2015, 18:03 GMT+2
Zamykam zgłoszenie - ulice są dostępne dla ruchu, budowa centrum handlowego nie ruszyła.
Komentarz od Krzysztof Jankowski (micra) - poniedziałek, 05 czerwiec 2017, 13:58 GMT+2
Otwieram ponownie - nie ma co mnożyć bytów - zgłoszenie dotyczy terenu, gdzie trwa budowa centrum IKEA. Otwarcie sklepu IKEA we wrześniu, reszta centrum handlowego będzie kilka miesięcy później.
Komentarz od Alf/red/ (alf) - wtorek, 22 sierpień 2017, 23:56 GMT+2
Ikea czynna od jutra (środa).
Komentarz od Krzysztof Jankowski (micra) - niedziela, 10 wrzesień 2017, 20:27 GMT+2
Przepraszam, ale nie byłem w stanie wcześniej podjechać, dzisiaj mi się udało - uzupełniam pierwszą wersję ulic - najważniejsze są. Centrum handlowe "się" buduje dalej, czyli rondo jest symboliczne - nie ma więcej zjazdów - będzie dodatkowy. W odróżnieniu od innych budynków IKEA - ten ma dwa wejścia po dwóch przeciwległych stronach budynku - nie byłem - nie potwierdzę, ale drogi objechałem. Wjazd na parking podziemny jest tylko od strony drogi dwupasmowej - więc ludzie o nim nie wiedzą i tłoczą się na jednym z naziemnych.
Komentarz od Łukasz Dercz (Sędziwy) - środa, 27 wrzesień 2017, 14:11 GMT+2
Krzysztof, widzę że ronda mają już połączenie - naniesiesz zmiany?
Komentarz od Krzysztof Jankowski (micra) - środa, 22 listopad 2017, 00:39 GMT+2
Hej, sorry za niska kontaktowosc z mojej strony, ale zarobiony jestem. Ronda nie mialy polaczenia az do 17 listopada bodajze, ponadto to co ma narysowane OSM to nie prawda - uklad na jednym z rond, skorygowalem i zamykam.

Wczytywanie...