Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#21350 - Aleje na wjeździe do Pruszkowa

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Alf/red/ (alf) - środa, 02 listopad 2016, 22:23 GMT+2
Typ zgłoszenia remont w toku
Kategoria UMP-Warszawa
Status Nowe
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Średnia
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2016
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2017-08-30
Procent zaawansowania: 0%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Remont wąskiego gardła Alej na granicy Piastów-Pruszków. Gardło ma 800 metrów, a będą grzebać prawie rok.
Zamknięcie od jutra, ale Olga zrobiła remont tydzień temu.

Strona informacyjna: pewnie będzie tu http://www.pruszkow.pl/urzad/inwestycje-miejskie/inwestycje-w-budowie

Na mapie: 52.17043,20.81804
Link: http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=15&lat=52.17267&lon=20.81735&layers=B0T&mlat=52.17043&mlon=20.81804

Zmiany w UMP: kawałek w budowie + Partyzantów jako zbiorcza@2 + chodnik bo może będzie można przejść po północnej (Darku, spróbuj sprawdzić)
Zgłoszenie zależy od

Komentarz od Rafał Ziarnik (Yaper) - wtorek, 14 marzec 2017, 17:25 GMT+2

Wczytywanie...