Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#21493 - Budowa S6 Nowogard -Płoty

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Wigor (Wigor) - czwartek, 09 luty 2017, 15:49 GMT+2
Ostatnio edytował Rafał Ziarnik (Yaper) - poniedziałek, 03 czerwiec 2019, 22:45 GMT+2
Typ zgłoszenia budowa w toku
Kategoria UMP-Szczecin
Status Przypisane
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2016
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2019-10-14
Procent zaawansowania: 0%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Budowa S6 Nowogard -Płoty (data zakończenia 15.04.2019), wkrótce ma być wydany ZnRID więc można wrzucić jako droga w budowie.

Strona informacyjna: http://www.s6goleniow-kielpino.pl/files/cms/PB_49+098_PZT_000_0100_0100_03_TG.pdf

Zmiany w UMP: usunąć przebieg S6 na przedmiotowym odcinku wraz z węzłem Żabowo (nie będzie realizowany)

Widzę, że pierwsze 1,4 km do zakrętu niezbyt się trafiły, południowa jezdnia powinna być w śladzie istniejącej DK6 (na podkładzie satelitarnym ślad leży idealnie w osi istniejącej jezdni.

Na początek wrzucam jezdnie główne wraz z obiektami.

Zgłoszenie zależy od

Komentarz od Wigor (Wigor) - czwartek, 09 luty 2017, 19:26 GMT+2
uzupełniłem o drogi dojazdowe i węzeł Płoty Północ

Wczytywanie...