Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#21515 - S6-obwodnica Koszalina (w budowie)

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Wigor (Wigor) - czwartek, 16 luty 2017, 00:02 GMT+2
Ostatnio edytował Tomek_Z (zachu) - środa, 22 luty 2017, 09:24 GMT+2
Typ zgłoszenia budowa w toku
Kategoria UMP-Koszalin
Status Nie potwierdzone
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji whatever...
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2018-07-15
Procent zaawansowania: 0%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Odcinek Ustronie Morskie-Koszalin pomijamy (beznadziejna mapa, szkoda czasu na rysowanie)

obwodnica Koszalina: termin realizacji 15-07-2018r.

Mapa orientacyjna i plany sytuacyjne: http://www.gddkia.gov.pl/pl/a/11412/Obwodnica-Koszalina-i-Sianowa


UWAGA: ślad rysowany z planów sytuacyjnych 1:500
Należy postąpić odwrotnie niż na wcześniejszych odcinkach i wszystkie istniejące drogi dopasować do załączonych śladów, a nie na odwrót.
Zgłoszenie zależy od

Komentarz od Wigor (Wigor) - czwartek, 16 luty 2017, 00:03 GMT+2
I pliki

Wczytywanie...