Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#21550 - Białystok, Ciołkowskiego

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Alf/red/ (alf) - sobota, 04 marzec 2017, 10:46 GMT+2
Ostatnio edytował Łukasz Dercz (Sędziwy) - piątek, 26 maj 2017, 12:27 GMT+2
Typ zgłoszenia remont w toku
Kategoria UMP-Białystok
Status Nowe
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2016
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2018-05-22
Procent zaawansowania: 0%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Zgłoszone  FS#21549 :1 athantor+ump@

W terminie od 02 marca 2017 r. od godz. 12.00 do 24 maja 2018 r. wystąpią następujące utrudnienia w ruchu na ul. K. Ciołkowskiego:

- Całkowite zamknięcie dla ruchu ul. K. Ciołkowskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Niedźwiedzią do skrzyżowania z ul. Nowowarszawską.

- Ograniczenie ruchu na odcinku od skrzyżowania z ul. A. Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Niedźwiedzią wraz ze skrzyżowaniem. Na przedmiotowym odcinku poruszać się będą mogli jedynie mieszkańcy przyległych posesji oraz autobusy komunikacji miejskiej.


Strona informacyjna:
http://www.bialystok.pl/pl/wiadomosci/utrudnienia-w-ruchu-na-ul-k-ciolkowskiego-4.html
Na mapie:
Punkt: 53.11745,23.18798
http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=17&lat=53.11739&lon=23.194&layers=B000000FFFFTFF&mlat=53.11745&mlon=23.18798

Zmiany w UMP:
w budowie / zakazy
Zgłoszenie zależy od

Komentarz od Krzysztof Kundzicz (Athantor) - poniedziałek, 01 styczeń 2018, 11:36 GMT+2
Od 15.XII, na odcinku Mickiewicza÷Ciołkowskiego ruch został przywrócony i odbywa się po nowo wybudowanej nitce (ja na śladzie, brak na mapie). Istniejący pas na tym odcinku i dalej do Nowowarszawskiej jest zamknięty (rozkopany).
Na odcinku Niedźwiedzia÷Nowowarszawska, na nowym pasie jest zakaz wjazdu prócz mieszkańcom posesji przy drodze.

W załączeniu ślad z nowego pasa i istniejący kawałek ronda.
Ogłoszenie o zmianach w ruchu: https://www.bialystok.pl/pl/wiadomosci/utrudnienia-w-ruchu-na-odcinku-ul-k-ciolkowskiego.html
Plan sytuacyjny: https://www.bialystok.pl/pl/dla_mieszkancow/drogi_i_inwestycje/projekty-i-wizualizacje.html – „Budowa ul. K. Ciołkowskiego na odcinku od ul. A. Mickiewicza do granic miasta”

Wczytywanie...