Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#21550 - Białystok, Ciołkowskiego

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Alf/red/ (alf) - sobota, 04 marzec 2017, 10:46 GMT+2
Ostatnio edytował TomekS (ts) - wtorek, 04 kwiecień 2017, 09:31 GMT+2
Typ zgłoszenia remont w toku
Kategoria UMP-Białystok
Status Nowe
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2016
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2017-05-23
Procent zaawansowania: 0%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Zgłoszone  FS#21549 :1 athantor+ump@

W terminie od 02 marca 2017 r. od godz. 12.00 do 24 maja 2018 r. wystąpią następujące utrudnienia w ruchu na ul. K. Ciołkowskiego:

- Całkowite zamknięcie dla ruchu ul. K. Ciołkowskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Niedźwiedzią do skrzyżowania z ul. Nowowarszawską.

- Ograniczenie ruchu na odcinku od skrzyżowania z ul. A. Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Niedźwiedzią wraz ze skrzyżowaniem. Na przedmiotowym odcinku poruszać się będą mogli jedynie mieszkańcy przyległych posesji oraz autobusy komunikacji miejskiej.


Strona informacyjna:
http://www.bialystok.pl/pl/wiadomosci/utrudnienia-w-ruchu-na-ul-k-ciolkowskiego-4.html
Na mapie:
Punkt: 53.11745,23.18798
http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=17&lat=53.11739&lon=23.194&layers=B000000FFFFTFF&mlat=53.11745&mlon=23.18798

Zmiany w UMP:
w budowie / zakazy
Zgłoszenie zależy od

Wczytywanie...