Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#21650 - DW297 Bolesławiec - Nowe Jaroszowice

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Rafał Ziarnik (Yaper) - piątek, 14 kwiecień 2017, 12:43 GMT+1
Typ zgłoszenia remont w toku
Kategoria UMP-JeleniaGóra
Status Nowe
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2017
Do realizacji w wersji 2018
Do realizacji do dnia 2018-05-15
Procent zaawansowania: 0%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Rusza przebudowa drogi wojewódzkiej nr 297 na odcinku Bolesławiec — Lwówek Śląski. Od 4 października zostanie zamknięta droga Bolesławiec (leśniczówka) — Nowe Jaroszowice. Kierowcy jeżdżący tą trasą będą musieli korzystać z objazdów. Objazd do Lwówka Śląskiego dla samochodów o ciężarze do 3,5 tony został wyznaczony przez Stare Jaroszowice, Żeliszów i Ustronie.

Strona informacyjna:
http://istotne.pl/boleslawiec/wiadomosc/ggU/zamknieta-droga-boleslawiec-lwowek-slaski-trwa-remont

Na mapie:
Punkt: 51.23281,15.56881
Link: http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=12&lat=51.23477&lon=15.57052&layers=B0T&mlat=51.23281&mlon=15.56881

Zmiany w UMP:
DW297 zamieniona na "w budowie" + bojki.
Zgłoszenie zależy od

Wczytywanie...