Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#21687 - Obwodnica Babic

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Piotr (ps) - niedziela, 30 kwiecień 2017, 10:49 GMT+2
Ostatnio edytował Piotr Liszka (peter) - wtorek, 29 styczeń 2019, 19:12 GMT+2
Typ zgłoszenia budowa w toku
Kategoria UMP-Kraków
Status Zamknięte
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2017
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2019-02-21
Procent zaawansowania: 100%
Głosy 0
Prywatne Nie
Zgłoszenie zależy od

Zamknięte przez  Piotr Liszka (peter)
wtorek, 29 styczeń 2019, 19:12 GMT+2
Powód zamknięcia:  Zaimplementowane
Komentarz od Łukasz Dercz (Sędziwy) - poniedziałek, 01 październik 2018, 12:27 GMT+2 Komentarz od Tomek_Z (zachu) - sobota, 26 styczeń 2019, 08:42 GMT+2
Na wtorek 29 stycznia zaplanowano otwarcie obwodnicy Babic i Wygiełzowa. Droga o długości ok. 5 km czeka już na otwarcie.
https://www.rynekinfrastruktury.pl/wiadomosci/drogi/malopolska-za-kilka-dni-pojedziemy-obwodnica-babic-65796.html#

Wczytywanie...