Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#21791 - Siedlce - remont Łukasińskiego

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Krzysztof Jankowski (micra) - wtorek, 06 czerwiec 2017, 08:39 GMT+2
Ostatnio edytował Łukasz Dercz (Sędziwy) - sobota, 19 maj 2018, 18:21 GMT+2
Typ zgłoszenia remont w toku
Kategoria UMP-Siedlce
Status Zamknięte
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2017
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2018-04-12
Procent zaawansowania: 100%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Remont Łukasińskiego -

Strona informacyjna:
- http://www.spin.siedlce.pl/2017/06/01/uwaga-od-poniedzialku-zamknieta-ulica-lukasinskiego/

Od poniedziałku (5 czerwca) będzie zamknięta ulica Łukasińskiego w Siedlcach na odc. od ul. Partyzantów do ul. Ceglanej.

Zakończenie pierwszego etapu prac jest planowane na koniec lipca. Drugi etap prac będzie obejmował odcinek od ul. Ceglanej do Warszawskiej. Cała inwestycja zostanie zakończona do końca października tego roku.

Na mapie:
52.16460,22.26461

Zmiany w UMP:
- kreska "w budowie"
- bojki remontowe

Termin remontu dotyczy pierwszego etapu - drugi - zgodnie z powyższym - do końca października.
Zgłoszenie zależy od

Zamknięte przez  Łukasz Dercz (Sędziwy)
sobota, 19 maj 2018, 18:21 GMT+2
Powód zamknięcia:  Naprawione
Komentarz od Alf/red/ (alf) - poniedziałek, 04 wrzesień 2017, 13:31 GMT+2
Zmieniłem na "etap drugi" (do Warszawskiej). Zakaz z Warszawskiej też zrobiłem w budowie.

Wczytywanie...