Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#21795 - Świdnica - remont ulicy Przyjaźni

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Krzysztof Jankowski (micra) - wtorek, 06 czerwiec 2017, 18:53 GMT+1
Ostatnio edytował Łukasz Dercz (Sędziwy) - środa, 06 grudzień 2017, 18:36 GMT+1
Typ zgłoszenia remont w toku
Kategoria UMP-Wrocław
Status Zamknięte
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2017
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2017-12-05
Procent zaawansowania: 100%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Remont ulicy Przyjaźni w Świdnicy

Strona informacyjna:
- http://swidnica.naszemiasto.pl/artykul/od-dzis-zamknieta-ulica-przyjazni-w-swidnicy-zobacz-mape,4141412,art,t,id,tm.html
Planowany termin zakończenia prac to 31 października br. Po wprowadzeniu 2 etapu zadania, trasy objazdowe będą modyfikowane. Zamknięte wtedy zostanie skrzyżowanie ulic Śląska - Przyjaźni - Słowiańska, gdzie zakres prac będzie znacznie mniejszy. (terminy będą się zmieniać)

Na mapie:
http://umapa.pl/O2sp9
50.82768,16.48600

Zmiany w UMP:
- ulica zmieniona na "w budowie"
- bojki remontowe
- bojki informacyjne
Zgłoszenie zależy od

Zamknięte przez  Łukasz Dercz (Sędziwy)
środa, 06 grudzień 2017, 18:36 GMT+1
Powód zamknięcia:  Naprawione
Komentarz od Łukasz Dercz (Sędziwy) - środa, 06 grudzień 2017, 10:49 GMT+1
Po remoncie

Wczytywanie...