Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#21796 - Wodzisław Śląski - remont ul. Kokoszyckiej

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Krzysztof Jankowski (micra) - wtorek, 06 czerwiec 2017, 19:09 GMT+2
Ostatnio edytował Łukasz Dercz (Sędziwy) - wtorek, 14 listopad 2017, 21:04 GMT+2
Typ zgłoszenia remont w toku
Kategoria UMP-Katowice
Status Zamknięte
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2017
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2017-11-13
Procent zaawansowania: 100%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Remont ul. Kokoszyckiej w Wodzisławiu Śląskim

Strona informacyjna:
- http://wodzislawslaski.naszemiasto.pl/artykul/ulica-kokoszycka-w-wodzislawiu-sl-od-srody-zamknieta,4141420,art,t,id,tm.html

Ulica Kokoszycka zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów na odcinku od ul. Radlińskiej do posesji nr 154 (w połowie drogi między skrzyżowaniami z ul. Leszka i ul. Krupińskiego). Zakaz nie będzie dotyczył mieszkańców i pojazdów budowy.
Dodatkowo na odcinku ul. Radlińskiej od skrzyżowania z ul. Kokoszycką do ronda św. Floriana będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy z możliwością przejazdu od centrum miasta w stronę ronda. Utrudnienia związane z przebudową ul. Kokoszyckiej będą trwały do końca wakacji.


Na mapie:
- 50.01744,18.45036
- http://umapa.pl/vfPtF

Zmiany w UMP:
- Kokoszycka z 0x05 na 0x16 (bez zmiany EL)
- Radlińska od Kokoszyckiej do ronda jednokierunkowa - cięta na skrzyżowaniu z Kokoszycką
- bojki remontowe na Kokszyckiej i Radlińskiej bojki remontowe i informacyjne
Zgłoszenie zależy od

Zamknięte przez  Łukasz Dercz (Sędziwy)
wtorek, 14 listopad 2017, 21:04 GMT+2
Powód zamknięcia:  Naprawione
Komentarz od Łukasz Dercz (Sędziwy) - wtorek, 14 listopad 2017, 12:43 GMT+2
Po remoncie

Wczytywanie...