Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#21798 - Gościcino/Gowino - remont ulic Południowej/Grubby

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Krzysztof Jankowski (micra) - wtorek, 06 czerwiec 2017, 21:48 GMT+2
Ostatnio edytował Łukasz Dercz (Sędziwy) - piątek, 28 lipiec 2017, 16:46 GMT+2
Typ zgłoszenia remont w toku
Kategoria UMP-Gdańsk
Status Zamknięte
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2017
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2017-07-26
Procent zaawansowania: 100%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Remont ulic Południowej (Gościcino) oraz Grubby (Gowino)

Strona informacyjna:
- http://www.telewizjattm.pl/dzien/2017-06-06/42887-zamknieta-poludniowa-beda-utrudnienia.html?play=on
Zamknięty został odcinek ulicy Południowej w Gościcinie między skrzyżowaniami z ul. Drzewiarza i ul. Kazimierza Grubby. Utrudnienia mają potrwać do końca czerwca.
- http://www.nadmorski24.pl/informacje-drogowe.html
W związku z budową ul. Południowej i Kazimierza Grubby w Gościcinie i Gowinie od 6 czerwca nastąpiło zamknięcie dla ruchu kołowego skrzyżowania ul. Południowej w Gościcinie i Kazimierza Grubby w Gowinie. Dojazdy do poszczególnych posesji zalecane są ulicami Południową i Drzewiarza w Gościcinie oraz ulicami M. Hłaski i Z. Herberta w Gowinie. Utrudnienia w ruchu potrwają do końca lipca. W związku z prowadzoną budową, na bieżąco wprowadzane będą zmiany w kursach komunikacji autobusowej (MZK Wejherowo i PKS Gdynia).

http://www.ug.wejherowo.pl/
W związku z postępującymi pracami związanymi z budową ul. Południowej i Kazimierza Grubby w Gościcinie i Gowinie od 6 czerwca nastąpi zamknięcie dla ruchu kołowego skrzyżowania ul. Południowej w Gościcinie i Kazimierza Grubby w Gowinie. Dojazdy do poszczególnych posesji zalecane są ulicami Południową i Drzewiarza w Gościcinie oraz ulicami M. Hłaski i Z.Herberta w Gowinie. Utrudnienia w ruchu potrwają do końca lipca br.

**** Po zakończeniu Południowej - przyjdzie czas na Grubby ****

Na mapie:
- 54.59584,18.17814

Zmiany w UMP:
- rozcięcie ulicy i zmiana na "w budowie"
- bojki remontowe

Początkowy termin odnosi się tylko do ulicy Południowej, później ruszy remont Grubby - trzeba będzie zmienić termin.
Zgłoszenie zależy od

Zamknięte przez  Łukasz Dercz (Sędziwy)
piątek, 28 lipiec 2017, 16:46 GMT+2
Powód zamknięcia:  Naprawione
Komentarz od Krzysztof Jankowski (micra) - wtorek, 06 czerwiec 2017, 22:01 GMT+2
Kawałek Grubby też jest wycięte zgodnie z linkiem z UG Wejherowa

Wczytywanie...