Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#21800 - Wróblik Królewski - Widacz - remont drogi

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Krzysztof Jankowski (micra) - wtorek, 06 czerwiec 2017, 22:23 GMT+2
Ostatnio edytował Łukasz Dercz (Sędziwy) - czwartek, 14 wrzesień 2017, 13:59 GMT+2
Typ zgłoszenia remont w toku
Kategoria UMP-Przemyśl
Status Zamknięte
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2017
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2017-09-15
Procent zaawansowania: 100%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Remont drogi między Wróblikiem Królewskim, a Widaczem

Strona informacyjna:
- http://www.miejscepiastowe.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=22&sub=204&schemat=&dzialy=22&akcja=artykul&artykul=1355
z uwagi na remont obiektów mostowych w miejscowości Wróblik Królewski, w okresie od 24.04.2017 r. do około 15.09.2017, zamknięta zostanie całkowicie droga powiatowa Targowiska-Wróblik Królewski. Swobodny dojazd będzie możliwy tylko na trasie od Targowisk (stacja PKP) do Widacza.

Na mapie:
49.62346,21.84955

Zmiany w UMP:
- kreska w budowie
- bojka remontowa
Zgłoszenie zależy od

Zamknięte przez  Łukasz Dercz (Sędziwy)
czwartek, 14 wrzesień 2017, 13:59 GMT+2
Powód zamknięcia:  Naprawione

Wczytywanie...