Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#21817 - Remont ulicy Sienkiewicza w Ciechanowie

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Jarek Konwerski (jkonw) - czwartek, 15 czerwiec 2017, 14:12 GMT+2
Ostatnio edytował Jarek Konwerski (jkonw) - piątek, 02 luty 2018, 18:45 GMT+2
Typ zgłoszenia remont w toku
Kategoria UMP-Ciechanów
Status Zamknięte
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2017
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2018-02-17
Procent zaawansowania: 100%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Remont ulicy Sienkiewicza w Ciechanowie

Strona informacyjna:
http://www.umciechanow.pl/

Na mapie:
Punkt: 52.87843,20.60265
http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=16&lat=52.87895&lon=20.60283&layers=B0T&mlat=52.87843&mlon=20.60265

Opis

W związku z trwającą kompleksową modernizacją ul. Sienkiewicza, od 14 czerwca, od godz. 18.00, została wprowadzona czasowa organizacja ruchu. Ul. Sienkiewicza jest niedostępna dla kierowców na odcinku między ul. Powstańców Warszawskich a ul. Narutowicza. Na ul. Powstańców Warszawskich wprowadzony został ruch dwukierunkowy.

Od 31 lipca do końca września, niedostępny dla ruchu jest odcinek między ul. Narutowicza a ul. Spółdzielczą. Ruch na ul. Wyzwolenia od ul. Spółdzielczej do ul. Narutowicza jest dwukierunkowy. Ul. Sienkiewicza jest nieprzejezdna między ul. Powstańców Warszawskich a Spółdzielczą.

13 września zamknięty dla ruchu został odcinek drogi od wysokości dworca PKS do skrzyżowania z ul. Powstańców Warszawskich, łącznie z tym skrzyżowaniem. Łącznie m ul. Sienkiewicza jest obecnie zamknięta dla kierowców na odcinku od wysokości dworca PKS do ul. Spółdzielczej.

2 października - Prace na części ul. Sienkiewicza zostały zakończone. Od 2 października ulica jest dostępna od skrzyżowania z ul. Tatarską do skrzyżowania z ul. Spółdzielczą (jeszcze przez tydzień wyłączone będzie samo skrzyżowanie z ul. Powstańców Warszawskich). Roboty kontynuowane będą na następnym fragmencie – między ul. Spółdzielczą a ul. Świętochowskiego.

23 października - Prace na części ul. Sienkiewicza zostały zakończone, ulica dostępna jest od skrzyżowania z ul. Tatarską do ul. Spółdzielczej. Od 23 października nieprzejezdne jest skrzyżowanie z ul. Spółdzielczą w kierunku ul. Wyzwolenia oraz dworca PKP. Zamknięty został fragment ul. Sienkiewicza między ul. 17 Stycznia a ul. Świętochowskiego. Dostępna jest część ul. Sienkiewicza od ul. Świętochowskiego do wysokości sklepu Lidl.

3 lutego 2018 r. - Remont dobiegł końca. Ulica Sienkiewicza przejezdna na całej długości.

Zmiany w UMP:
Na ul.Sienkiewicza od dworca PKP do ul. Świętochowskiego i na ul. Spółdzielczej od ul. Sienkiewicza do ul. Świętochowskiego zmieniono typ z 0x5 na 0x16, a na ul. Wyzwolenia (na odcinku od Spółdzielczej do Narutowicza) i Powstańców Warszawskich usunięto kierunkowość (na Powst.Wielkopolskich był kierunek jazdy od ul. Sienkiewicza do ul. Narutowicza, a na Wyzwolenia od Spółdzielczej do ul. Narutowicza). Na ul. Wyzwolenia zmieniono typ z 0x6 na 0x5.
Zgłoszenie zależy od

Zamknięte przez  Jarek Konwerski (jkonw)
piątek, 02 luty 2018, 18:45 GMT+2
Powód zamknięcia:  Zaimplementowane

Wczytywanie...