Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#21817 - Remont ulicy Sienkiewicza w Ciechanowie

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Jarek Konwerski (jkonw) - czwartek, 15 czerwiec 2017, 14:12 GMT+2
Ostatnio edytował Jarek Konwerski (jkonw) - wtorek, 01 sierpień 2017, 17:03 GMT+2
Typ zgłoszenia remont w toku
Kategoria UMP-Ciechanów
Status Nie potwierdzone
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2017
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2017-09-15
Procent zaawansowania: 0%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Remont ulicy Sienkiewicza w Ciechanowie

Strona informacyjna:
http://www.umciechanow.pl/

Na mapie:
Punkt: 52.87843,20.60265
http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=16&lat=52.87895&lon=20.60283&layers=B0T&mlat=52.87843&mlon=20.60265

Opis:
W związku z trwającą kompleksową modernizacją ul. Sienkiewicza, od 14 czerwca, od godz. 18.00, została wprowadzona czasowa organizacja ruchu. Ul. Sienkiewicza jest niedostępna dla kierowców na odcinku między ul. Powstańców Warszawskich a ul. Narutowicza. Na ul. Powstańców Warszawskich wprowadzony został ruch dwukierunkowy. Czasowa organizacja ruchu będzie obowiązywała około dwóch miesięcy.

Od 31 lipca do połowy września, niedostępny dla ruchu jest odcinek między ul. Narutowicza a ul. Spółdzielczą. Ruch na ul. Wyzwolenia od ul. Spółdzielczej do ul. Narutowicza jest dwukierunkowy. Przez około 3,5 tygodnia ul. Sienkiewicza będzie nieprzejezdna między ul. Powstańców Warszawskich a Spółdzielczą.

Zmiany w UMP:
Na ul.Sienkiewicza od ul. Narutowicza do ul. Spółdzielczej zmieniono typ z 0x5 na 0x16, a na ul. Wyzwolenia (na odcinku od Spółdzielczej do Narutowicza) i Powstańców Warszawskich usunięto kierunkowość (na Powst.Wielkopolskich był kierunek jazdy od ul. Sienkiewicza do ul. Narutowicza, a na Wyzwolenia od Spółdzielczej do ul. Narutowicza) i zmieniono typ z 0x6 na 0x5.
Zgłoszenie zależy od

Wczytywanie...