Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#21829 - Olsztyn - zamknięta ulica Budowlana

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Krzysztof Jankowski (micra) - wtorek, 20 czerwiec 2017, 00:11 GMT+1
Ostatnio edytował Łukasz Dercz (Sędziwy) - niedziela, 09 wrzesień 2018, 18:56 GMT+1
Typ zgłoszenia remont w toku
Kategoria UMP-Olsztyn
Status Zamknięte
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2017
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2018-09-03
Procent zaawansowania: 100%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Remont ulicy Budowlanej (DK16)

Strona informacyjna:
- https://ro.com.pl/wp-content/uploads/2017/06/budowlana.jpg
rwa przebudowa ulicy Towarowej w Olsztynie. Za tydzień, w poniedziałek (19 czerwca) zostanie zamknięta ulica Budowlana, a ruch będzie się odbywał ulicą Cementową, którą dojedziemy do ulicy Lubelskiej.

Przebudowana ulica Towarowa połączy Olsztyn z obwodnicą i węzłem Wójtowo-Wschód. Zniknie zły wizerunek miasta z tamtej strony – mówił na konferencji Piotr Grzymowicz, prezydent Olsztyna. Wjazd od strony DK16, Barczewa będzie ładny i funkcjonalny, a prócz nowych ulic powstaną też nowe chodniki, ścieżki rowerowe, oświetlenie i przystanki autobusowe.

Budowlana zostanie zamknięta, bowiem będzie przy niej budowany zbiornik retencyjny, by ułatwić odprowadzenie deszczówki z nowych ulic i chodników. Prace w tym miejscu potrwają do końca roku. Ruch pieszy będzie odbywał się bez zmian.


Na mapie:
53.78440,20.53128

Zmiany w UMP:
- Budowlana - zmieniona na kreskę w budowie z komentarzami w bojkach
- fragmenty Towarowej i Cementowej mają podniesioną klasę do 4 - jak zamknięty odcinek Budowlanej - oznaczone bojkami
- najwyraźniej Cementowa łączy się z Towarową - łączę i daję słoneczko - do sprawdzenia
- bojki remontowe
Zgłoszenie zależy od

Zamknięte przez  Łukasz Dercz (Sędziwy)
niedziela, 09 wrzesień 2018, 18:56 GMT+1
Powód zamknięcia:  Naprawione
Komentarz od Krzysztof Jankowski (micra) - wtorek, 20 czerwiec 2017, 17:58 GMT+1

Wczytywanie...