Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#21907 - Szczecin - zamknięta Dąbrowskiego - remont wiaduktów

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Krzysztof Jankowski (micra) - poniedziałek, 10 lipiec 2017, 07:52 GMT+2
Ostatnio edytował Łukasz Dercz (Sędziwy) - sobota, 12 sierpień 2017, 20:10 GMT+2
Typ zgłoszenia remont w toku
Kategoria UMP-Szczecin
Status Zamknięte
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2017
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2017-08-05
Procent zaawansowania: 100%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Remont wiaduktów nad ulicą Dąbrowskiego

Strona informacyjna:
- http://www.24kurier.pl/aktualnosci/wiadomosci/ulica-dabrowskiego-zamknieta-dla-ruchu/
W związku z planowanym remontem wiaduktu kolejowego na linii kolejowej nr 408 relacji Szczecin Główny – granica państwa od godz. 7 w poniedziałek (10 lipca) aż do godz. 23 w niedzielę (30 lipca) dla ruchu kołowego w obu kierunkach zamknięta zostanie ul. Henryka Dąbrowskiego. Jej objazd będzie się odbywać ulicami: Kolumba, Starkiewicza, Powstańców Wielkopolskich. Dla pieszych na ul. H. Dąbrowskiego będą wyznaczone ciągi komunikacyjne.

Na mapie:
Punkt: 53.41098,14.54055
Link: http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=15&lat=53.41106&lon=14.54261&layers=B0T&mlat=53.41098&mlon=14.54055
Opis:

Zmiany w UMP:
- kreska 0x05 na 0x16
- bojki remontowe i informacyjne
Zgłoszenie zależy od

Zamknięte przez  Łukasz Dercz (Sędziwy)
sobota, 12 sierpień 2017, 20:10 GMT+2
Powód zamknięcia:  Naprawione

Wczytywanie...