Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#21909 - Gdynia - zamknięta Sienkiewicza - czeka na remont

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Krzysztof Jankowski (micra) - poniedziałek, 10 lipiec 2017, 08:21 GMT+2
Ostatnio edytował Łukasz Dercz (Sędziwy) - poniedziałek, 11 czerwiec 2018, 10:31 GMT+2
Typ zgłoszenia remont w toku
Kategoria UMP-Gdańsk
Status Nowe
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2017
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2018-07-06
Procent zaawansowania: 0%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

ul. Sienkiewicza czeka na remont

Strona informacyjna:
- http://gdynia.naszemiasto.pl/artykul/gdynia-ulica-sienkiewicza-nadal-pozostaje-zamknieta-wciaz,4178710,art,t,id,tm.html
Ulica Sienkiewicza w Gdyni nadal pozostaje zamknięta. Choć od ulewy, w wyniku której doszło do osunięcia się skarpy na Kamiennej Górze, minęły cztery miesiące, remont ulicy nie rozpoczął się.

Na mapie:
Punkt: 54.51275,18.54893
Link: http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=15&lat=54.51403&lon=18.54953&layers=B0T&mlat=54.51275&mlon=18.54893
Opis:

Zmiany w UMP:
- kreska 0x06 na 0x16
- bojki remontowe i informacyjne

data zakończenia remontu - orientacyjna - koniec wakacji, bo ciągle się nie rozpoczął (minęło 4 miesiące od osunięcia ziemi)
Zgłoszenie zależy od

Wczytywanie...