Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#21912 - Koluszki, przebudowa Brzezińskiej

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Rafał Ziarnik (Yaper) - wtorek, 11 lipiec 2017, 11:59 GMT+2
Typ zgłoszenia remont w toku
Kategoria UMP-Łódź
Status Nowe
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2017
Do realizacji w wersji 2017
Do realizacji do dnia 2017-10-31
Procent zaawansowania: 0%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Dla ruchu zamknięta jest już ul. Brzezińska na odcinku od świateł do skrętu na Brzeziny. Na całym odcinku zerwana jest już nawierzchnia. Na światłach od strony ul. Wigury postawiono znak informujący o ustąpieniu pierwszeństwa.
Z http://koluszki.pl/co-z-przebudowa-brzezinskiej/
Prace powinny zakończyć się do 31.10.2017 r.

Strona informacyjna:
http://koluszki.pl/dla-ruchu-zamknieta-jest-juz-ul-brzezinska/

Na mapie:

Punkt: 51.74863,19.80575
Link: http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=15&lat=51.74855&lon=19.80588&layers=B0T&mlat=51.74863&mlon=19.80575

Zmiany w UMP:
Brzezińska na chodnik + bojki
Zgłoszenie zależy od

Wczytywanie...