Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#21916 - Teklów/Wygoda - remont mostu

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Krzysztof Jankowski (micra) - środa, 12 lipiec 2017, 09:01 GMT+2
Ostatnio edytował Łukasz Dercz (Sędziwy) - wtorek, 31 październik 2017, 17:11 GMT+2
Typ zgłoszenia remont w toku
Kategoria UMP-Łódź
Status Zamknięte
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2017
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2017-10-31
Procent zaawansowania: 100%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Remont mostu na rzece Czarnej (wg OSM to Bielina, wg Wikipedii Bielina to nazwa w środkowym biegu strugi, dokumenty projektowe zamknięcia ruchu mówią o Czarnej) - w miejscowości Wygoda/Teklów

Strona informacyjna:
- http://tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl/artykul/uwaga-zamkniety-most-w-wygodzie-na-rzece-czarna-w-gm-ujazd,4178972,art,t,id,tm.html
Do odwołania zamknięty będzie most w Wygodzie na rzece Czarna w gminie Ujazd. O zamknięciu mostu poinformował Zarząd Dróg Powiatowych w Tomaszowie. Drogowcy apelują o ostrożność i stosowanie się do znaków objazdu.

Na mapie:
51.57750,19.90500

Zmiany w UMP:
- zmiana 0x05 EL=2 na 0x16 i EL=0
- bojki remontowe i informacyjne

Termin do weryfikacji - na razie nie jest znany.
Zgłoszenie zależy od

Zamknięte przez  Łukasz Dercz (Sędziwy)
wtorek, 31 październik 2017, 17:11 GMT+2
Powód zamknięcia:  Naprawione
Komentarz od Łukasz Dercz (Sędziwy) - wtorek, 31 październik 2017, 12:37 GMT+2
Po remoncie

Wczytywanie...