Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#22061 - Wwa, tory na Starzyńskiego

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Rafał Ziarnik (Yaper) - czwartek, 31 sierpień 2017, 23:44 GMT+2
Ostatnio edytował Rafał Ziarnik (Yaper) - poniedziałek, 02 październik 2017, 14:19 GMT+2
Typ zgłoszenia remont w toku
Kategoria UMP-Warszawa
Status Zamknięte
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2017
Do realizacji w wersji 2017
Do realizacji do dnia 2017-09-30
Procent zaawansowania: 100%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Zmieniła się organizacja ruchu na Rondzie S. Starzyńskiego. Plac budowy objął zachodnią część ronda oraz zjazd i wjazd na Most Gdański.

W kolejnym etapie robót remontowane są przejazdy tramwajowe przez jezdnię po zachodniej stronie ronda. Całkowicie zamknięty dla ruchu został zjazd z Mostu Gdańskiego na Rondo S. Starzyńskiego. Jadący w tej relacji muszą wcześniej (na wysokości ZOO) skręcić na ul. Wybrzeże Helskie, przejechać pod mostem i ul. Dziecinów (wzdłuż nasypu kolejowego) dojechać do ul. Jagiellońskiej i tutaj skręcić w kierunku ronda. Zamknięty jest również przejazd torowy przez zjazd z ronda na most. Dla tej relacji uruchomiona została tymczasowa jezdnia omijająca plac budowy. Po tymczasowej jezdni poruszają się również jadący z ul. Jagiellońskiej od strony Żerania lub z ul. S. Starzyńskiego w ul. Jagiellońską w kierunku Pragi. Mają do dyspozycji dwa pasy ruchu.

Dodatkowo, trwa remont torowiska tramwajowego w ul. S. Starzyńskiego. Zamknięty został przejazd przez tory na wysokości ul. Namysłowskiej. Wyjeżdżający z tej ulicy mogą jedynie skręcić w prawo w stronę Ronda Żaba. Dojechać do Ronda S. Starzyńskiego można jadąc ulicami Ratuszową i Jagiellońską.


Strona informacyjna:
http://www.infoulice.um.warszawa.pl/node/122577

Na mapie:
Punkt: 52.26336,21.02045
Link: http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=17&lat=52.26342&lon=21.02096&layers=B000000FFFFTFF&mlat=52.26336&mlon=21.02045

Zmiany w UMP:
Dojazdy na rondo z mostu i od Wybrzeża Helskiego zamienione na "w budowie".
Namysłowska między jezdniami Starzyńskiego na chodnik.
Bojki.
Zgłoszenie zależy od

Zamknięte przez  Rafał Ziarnik (Yaper)
poniedziałek, 02 październik 2017, 14:19 GMT+2
Powód zamknięcia:  Zaimplementowane
Komentarz od Łukasz Dercz (Sędziwy) - poniedziałek, 18 wrzesień 2017, 11:15 GMT+2
Rafał, można otwierać?
Komentarz od Rafał Ziarnik (Yaper) - poniedziałek, 18 wrzesień 2017, 11:44 GMT+2
Wracając z pracy zobaczę jak się sprawy mają.
Komentarz od Rafał Ziarnik (Yaper) - poniedziałek, 18 wrzesień 2017, 23:49 GMT+2
Wszystko jeszcze rozryte. Popycham do końca miesiąca tak jak jest w infoulice.
Komentarz od Rafał Ziarnik (Yaper) - poniedziałek, 02 październik 2017, 10:18 GMT+2
Można sprzątać. Ja nie wiem kiedy bee mógł.

Wczytywanie...