Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#22232 - Lublin - zamknięty wyjazd z Lotniczej na Drogę M. Majdanka

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Krzysztof Jankowski (micra) - piątek, 01 grudzień 2017, 14:07 GMT+1
Ostatnio edytował Łukasz Dercz (Sędziwy) - sobota, 30 czerwiec 2018, 09:57 GMT+1
Typ zgłoszenia remont w toku
Kategoria UMP-Lublin
Status Zamknięte
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2017
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2018-06-29
Procent zaawansowania: 100%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Remont Drogi Męczenników Majdanka

Strona informacyjna:
- http://www.kurierlubelski.pl/drogi/a/utrudnienia-na-skrzyzowaniu-drogi-meczennikow-majdanka-z-ul-lotnicza-zdjecia,12562616/
Z ul. Lotniczej nie będzie można wyjechać – ani w nią wjechać – w Drogę Męczenników Majdanka. Chodzi o ten wjazd znajdujący się po stronie kościoła. - Zalecamy objazd przez ul. Elektryczną do ul. Krańcowej – wskazywał Drozdowski. Przeniesiony zostanie również przystanek autobusowy Lotnicza 01. Będzie znajdował się przed skrzyżowaniem z ul. Startową. Taka organizacja ruchu ma potrwać nawet do połowy kwietnia 2018 r. Później drogowcy zajmą się drugą stroną jezdni.

Na mapie:
Punkt: 51.23300,22.58622
Link: http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=16&lat=51.23283&lon=22.58544&layers=B0T&mlat=51.23300&mlon=22.58622


Zmiany w UMP:
- - fragment Lotniczej zmieniony na 0x16 plus bojka remontowa
Zgłoszenie zależy od

Zamknięte przez  Łukasz Dercz (Sędziwy)
sobota, 30 czerwiec 2018, 09:57 GMT+1
Powód zamknięcia:  Naprawione

Wczytywanie...