Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#22500 - Lublin - budowa przedłużenia Dywizjonu 303

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Krzysztof Jankowski (micra) - wtorek, 17 kwiecień 2018, 07:11 GMT+1
Ostatnio edytował Krzysztof Jankowski (micra) - wtorek, 09 październik 2018, 14:20 GMT+1
Typ zgłoszenia budowa w toku
Kategoria UMP-Lublin
Status Nowe
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2017
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2019-04-17
Procent zaawansowania: 0%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Budowa przedłużenia/połączenia Dywizjonu 303 z Wrotkowską - przez dawny teren jednostki wojskowej

Strona informacyjna:
- http://lublin.wyborcza.pl/lublin/7,48724,23263229,budowa-przedluzenia-ul-dywizjonu-303-beda-burzyli-zamykaja.html

Na mapie:
Punkt: 51.22352,22.56384
Link: http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=14&lat=51.2283&lon=22.5586&layers=B0T&mlat=51.22352&mlon=22.56384
Opis:

Zmiany w UMP:
- bojki remontowe
- bojki informacyjne
- w chwili edycji - zamknięty wylot Smoluchowskiego - do połowy czerwca 2018
Zgłoszenie zależy od

Komentarz od Krzysztof Jankowski (micra) - piątek, 29 czerwiec 2018, 14:30 GMT+1
Otwarta Smoluchowskiego - od jutra wyłączony fragment Wrotkowskiej.
Komentarz od Krzysztof Jankowski (micra) - czwartek, 12 lipiec 2018, 12:30 GMT+1
Zamknięta Wyścigowa od Lidla praktycznie w całości ku budowie. Na Wojennej też będzie remont (ale będzie przejezdna) - mimo tego Dunikowskiego ma zamknięty wylot na Wyścigową. A tu raport z ZDiM Lublin:
Informujmy, że w najbliższych dniach wyłączona z ruchu zostanie ul. Wyścigowa, zaślepiona zostanie ul. Dunikowskiego i zawężona ul. Wojenna.
Z powodu przebudowy sieci gazowej, w ramach zadania polegającego na budowie łącznika ul. Kunickiego z ul. Wrotkowską (tzw. przedłużenie ul. Dywizjonu 303), wyłączona z ruchu zostanie ul. Wyścigowa. Od ul. Kunickiego dojazd możliwy będzie wyłącznie do wysokości zjazdu na parking marketu spożywczego. Zmiany zostaną wprowadzone w najbliższy czwartek (12 lipca) i będą obowiązywały do odwołania.
Także w czwartek (12 lipca) rozpoczną się roboty związane z przebudową ul. Wojennej. Należy spodziewać się zawężeń jezdni, a w etapie układania warstwy ścieralnej nawierzchni – wyłączenia ulicy z ruchu. Roboty powinny zakończyć się w sierpniu.
Następnie w poniedziałek (16 lipca) nastąpi kolejny etap przebudowy sieci gazowej budowanej ul. Dywizjonu 303. Przekop zostanie wykonany na wysokości pierwszej posesji patrząc od strony ul. Wyścigowej. Roboty potrwają dwa dni, jednak z uwagi na zamknięcie ul. Wyścigowej, ul. Dunikowskiego będzie zaślepiona do odwołania.
Komentarz od Krzysztof Jankowski (micra) - czwartek, 12 lipiec 2018, 12:47 GMT+1
Obecny przebieg przy stacji paliw na Wrotkowskiej - styk remontu i otwartej ulicy - jest trochę inny, ale z punktu widzenia routingu to nie ma większego znaczenia - nie modyfikuję tego.
Komentarz od Krzysztof Jankowski (micra) - poniedziałek, 23 lipiec 2018, 09:33 GMT+1
Skrzyżowanie Wojennej/Wyścigowej/Smoluchowskiego - jest zamknięte od strony Wyścigowej, od strony Wojennej jest oznaczone jako zamknięte (ślepa ulica, zalecany objazd, ale na końcu jest przejazd), od strony Smoluchowskiego można wjechać w Wojenną, a na Wyścigową jest zakaz. Pozostawię w całości zamknięte - bo i tak to się stanie za chwilę, a lokalsi mają to w głębokim poważaniu i jak można (brak mandatów, samochód nie wpada w wykop) to przejadą.
Komentarz od Krzysztof Jankowski (micra) - wtorek, 09 październik 2018, 14:21 GMT+1
Spacerowa - odcinek między Wojenną, a Kunickiego - zaślepiona i w związku z tym zdjęta kierunkowość. Obecnie już niema przejazdu na skrzyżowaniu Wyścigowa/Smoluchowskiego/Wojenna.

Wczytywanie...