Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#22687 - Łódź, Rokicińska

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Rafał Ziarnik (Yaper) - poniedziałek, 16 lipiec 2018, 23:13 GMT+1
Typ zgłoszenia remont w toku
Kategoria UMP-Łódź
Status Nowe
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2017
Do realizacji w wersji 2019
Do realizacji do dnia 2019-07-14
Procent zaawansowania: 0%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Prace zaczęły się od frezowania starej, zniszczonej nawierzchni. Następnie przebudowywana będzie infrastruktura teletechniczna i budowany kanał deszczowy.
Odcinek od Malowniczej do Gajcego został zamknięty dla ruchu. Możliwe są jedynie docelowe wjazdy gospodarcze od strony ul. Malowniczej.

Strona informacyjna:
https://www.radiolodz.pl/posts/45791-rozpoczela-sie-przebudowa-ulicy-rokicinskiej-mapy

Na mapie:
Punkt: 51.74496,19.60405
Link: http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=14&lat=51.74448&lon=19.60801&layers=B0T&mlat=51.74496&mlon=19.60405

Zmiany w UMP:
Rozcięta Rokicińska, dodane restrykcje i 1way.
Zgłoszenie zależy od

Komentarz od Rafał Ziarnik (Yaper) - sobota, 24 listopad 2018, 23:51 GMT+1
https://www.radiolodz.pl/posts/48649-nastepny-etap-prac-przy-przebudowie-ul-rokicinskiej-od-jutra-kolejne-utrudnienia
Na ul. Rokicińskiej prowadzone są prace pod ziemią. - W tej chwili wykonywana jest trzecia studnia kanalizacji pomiędzy ul. Gajcego a przejazdem kolejowym. Od wtorku planowany jest ostatni etap prac najbliżej przejazdu kolejowego - będzie to czwarta studnia kanalizacyjna. Podczas tych prac, w kierunku Andrespola będziemy mogli przejechać ul. Rokicińską, ale w drugą stronę już zabraknie tej jezdni i objazd poprowadzony będzie ul. Przedszkolną i Szaniawskiego do Gajcego - wyjaśnił Tomasz Andrzejewski z Zarządu Dróg i Transportu.

Od jutra należy kierować się objazdami. - Jadąc od Andrespola już przed przejazdami kolejowymi musimy się kierować do ul. Szaniawskiego lub wybrać przejazd np. autostradą, jeśli jedziemy spoza Łodzi - dodał Andrzejewski.

Wykonawca chce zakończyć prace na odcinku od ul. Gajcego do przejazdu kolejowego jeszcze w tym roku.

Wczytywanie...