Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#22762 - DK60 Remont wiaduktu na ul. Płockiej w Ciechanowie

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Jarek Konwerski (jkonw) - wtorek, 21 sierpień 2018, 22:07 GMT+2
Ostatnio edytował Jarek Konwerski (jkonw) - poniedziałek, 19 sierpień 2019, 20:37 GMT+2
Typ zgłoszenia remont w toku
Kategoria UMP-Ciechanów
Status Zamknięte
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2017
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2019-08-20
Procent zaawansowania: 100%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Remont wiaduktu na ulicy Płockiej w Ciechanowie

Strona informacyjna:
https://www.umciechanow.pl/

Na mapie:
Punkt: 52.87333,20.60595
Link: http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=17&lat=52.87347&lon=20.60706&layers=B0T&mlat=52.87333&mlon=20.60595

Zmiany w UMP:
- Na ul Płockiej na odcinku od ul. Sienkiewicza do ul. Niechodzkiej jest ruch jednokierunkowy w stronę ul. Niechodzkiej.
- Postawiono bojkę remontową.

Opis:
Ruch na wiadukcie na ul. Płockiej odbywa się w jednym kierunku – można wjeżdżać na wiadukt z ulic Sienkiewicza, Tatarskiej i 3 Maja, czyli w stronę Płocka. Wjazd w przeciwnym kierunku jest niemożliwy.
Zgłoszenie zależy od

Zamknięte przez  Jarek Konwerski (jkonw)
poniedziałek, 19 sierpień 2019, 20:37 GMT+2
Powód zamknięcia:  Zaimplementowane
Dodatkowe uwagi dotyczące zamknięcia:  Remont zakończony.

Wczytywanie...