Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#22779 - zablokowane skrzyżowanie w Tomaszowie Maz

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Tomasz Cichowski (cichy-64) - czwartek, 30 sierpień 2018, 22:23 GMT+1
Ostatnio edytował Łukasz Dercz (Sędziwy) - piątek, 09 listopad 2018, 10:54 GMT+1
Typ zgłoszenia remont w toku
Kategoria UMP-Łódź
Status Nie potwierdzone
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Wysoka
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji whatever...
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2018-11-23
Procent zaawansowania: 0%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Zablokowane skrzyżowanie Mazowiecka Strzelecka, budowa nowego ronda, pewnie trochę potrwa. Jak skończą zaczną budować następne na przedłużeniu Mazowiecka Św.Antoniego
Zgłoszenie zależy od

Komentarz od Piotr Dulik (Piotr_99) - piątek, 05 październik 2018, 12:03 GMT+1
Wstawiona prowizorka ronda typem "w budowie", dodana bojka remontowa.

Wczytywanie...