Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#22779 - zablokowane skrzyżowanie w Tomaszowie Maz

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Tomasz Cichowski (cichy-64) - czwartek, 30 sierpień 2018, 22:23 GMT+2
Ostatnio edytował Rafał Ziarnik (Yaper) - poniedziałek, 28 styczeń 2019, 00:33 GMT+2
Typ zgłoszenia remont w toku
Kategoria UMP-Łódź
Status Zamknięte
Przydzielone do Rafał Ziarnik (Yaper)
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji whatever...
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2019-01-16
Procent zaawansowania: 100%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Zablokowane skrzyżowanie Mazowiecka Strzelecka, budowa nowego ronda, pewnie trochę potrwa. Jak skończą zaczną budować następne na przedłużeniu Mazowiecka Św.Antoniego
Zgłoszenie zależy od

Zamknięte przez  Rafał Ziarnik (Yaper)
poniedziałek, 28 styczeń 2019, 00:33 GMT+2
Powód zamknięcia:  Zaimplementowane
Dodatkowe uwagi dotyczące zamknięcia:  Dzięki.
Komentarz od Piotr Dulik (Piotr_99) - piątek, 05 październik 2018, 12:03 GMT+2
Wstawiona prowizorka ronda typem "w budowie", dodana bojka remontowa.
Komentarz od Tomasz Cichowski (cichy-64) - wtorek, 01 styczeń 2019, 20:55 GMT+2
Strategiczne do budowy tego ronda jest zgłoszenie  FS#22915  - zablokowane skrzyżowanie, budowa kolejnego ronda ponieważ zablokowane są 2 z 3 dróg wyjazdowych z miasta w kierunku Zalewu Sulejowskiego. Pojawiają się tu duże korki, sugerowany objazd ulicą Panfil, Jana PawłaII i Wierzbową lub Głowackiego do Mireckiego, więc sporo trzeba objechać.
Rondo Mazowiecka Strzelecka jest już przejezdne i ruch się na mim regularnie odbywa pomimo znaków zakazu. Są już wymalowane linie, trwają prace porządkowe.
Proszę o domalowanie nowej drogi przez parking obok nowego sklepu Aldi i naniesienie nowych zjazdów z ronda w załączonym pliku.
Dzięki i pozdrawiam.
Komentarz od Rafał Ziarnik (Yaper) - piątek, 25 styczeń 2019, 16:28 GMT+2
Tomaszu, poproszę jutro o sprawdzenie czy dobrze rozrysowałem te alejki pod Aldi.
Komentarz od Tomasz Cichowski (cichy-64) - niedziela, 27 styczeń 2019, 23:55 GMT+2
Porysowane jest bardzo dobrze.
Ten łącznik pod nazwą Św. Antoniego łączący się z Głowackiego przerywaną linią to jest asfaltowy chodnik, więc cały może być zrobiony taką przerywaną. Kiedyś to była przejezdna uliczka, teraz stoją tam barierki i można chodzić tylko pieszo bądź rowerem.

Wczytywanie...