Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#22801 - Rybnik: zamknięcie ulicy Boguszowskiej

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Marcin Bulandra (mbu) - wtorek, 11 wrzesień 2018, 18:30 GMT+1
Ostatnio edytował Marcin Bulandra (mbu) - wtorek, 11 wrzesień 2018, 19:10 GMT+1
Typ zgłoszenia remont w toku
Kategoria UMP-Katowice
Status Przypisane
Przydzielone do Marcin Bulandra (mbu)
System operacyjny All
Ważkość Średnia
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2017
Do realizacji w wersji 2018
Do realizacji do dnia 2018-11-30
Procent zaawansowania: 0%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Zamknięcie ulicy Boguszowickiej w rejonie budowy regionalnej drogi Racibórz - Pszczyna

Strona informacyjna:
https://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,beda-objazdy-w-poniedzialek-zamykaja-ul-boguszowicka,wia5-3266-38001.html

Na mapie:
http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=17&lat=50.0711&lon=18.59573&layers=B000000FFFFTFF&mlat=50.07076&mlon=18.59795&mbody=FS%2322801

Zmiany w UMP:
- rozcięcie Boguszowickiej, wstawienie bojek
Zgłoszenie zależy od

Wczytywanie...