Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#22815 - Remont estakady DW159 w Skwierzynie

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Wojtek Nowinski (WojtekN) - wtorek, 18 wrzesień 2018, 12:13 GMT+1
Ostatnio edytował Łukasz Dercz (Sędziwy) - wtorek, 12 listopad 2019, 18:16 GMT+1
Typ zgłoszenia remont w toku
Kategoria UMP-GorzówWlkp
Status Zamknięte
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji whatever...
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2019-11-06
Procent zaawansowania: 100%
Głosy 0
Prywatne Nie
Zgłoszenie zależy od

Zamknięte przez  Łukasz Dercz (Sędziwy)
wtorek, 12 listopad 2019, 18:16 GMT+1
Powód zamknięcia:  Naprawione
Komentarz od Piotr Dulik (Piotr_99) - poniedziałek, 29 październik 2018, 10:02 GMT+1
Już ktoś drogę zamknął, dodałem bojki remontowe.
Komentarz od Łukasz Dercz (Sędziwy) - piątek, 08 listopad 2019, 09:58 GMT+1
Po remoncie

Wczytywanie...