Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#22889 - Lublin - przebudowa ronda "przy Gali"

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Krzysztof Jankowski (micra) - wtorek, 06 listopad 2018, 23:11 GMT+2
Ostatnio edytował Krzysztof Jankowski (micra) - niedziela, 10 luty 2019, 21:48 GMT+2
Typ zgłoszenia remont w toku
Kategoria UMP-Lublin
Status Nowe
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2017
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2019-10-31
Procent zaawansowania: 0%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Przebudowa ronda "przy Gali" - skrzyżowanie Fabrycznej/Alei Zygmuntowskich/Lubelskiego Lipca 80

Strona informacyjna:
-

Na mapie:

Zmiany w UMP:
- odcięcie wlotu Alei na rondo/nie rondo
- bojki informacyjne
- bojki remontowe

Datę realizacji uaktualnię później.
Zgłoszenie zależy od

Komentarz od Łukasz Dercz (Sędziwy) - niedziela, 30 grudzień 2018, 18:25 GMT+2
Krzysztofie, jakieś zmiany?
Komentarz od Krzysztof Jankowski (micra) - poniedziałek, 31 grudzień 2018, 20:51 GMT+2
Oczywiście Łukaszu, uaktualniłem datę, teraz praktycznie prace stanęły (zima), pod koniec kwietnia uaktualnię datę. Większość prac w centrum Lublina ma się skończyć przed lipcem.

Dzięki za czujność.
Komentarz od Krzysztof Jankowski (micra) - niedziela, 10 luty 2019, 21:51 GMT+2
Zamknięcie Fabrycznej - od ronda do Kościelnej praktycznie pozostaje ruch pieszy, od Wolskiej/DMM do Kościelnej jest dojazd dla lokalsów - więc pozostawiam 0x16. Przy rondzie nie daję 0x16 na starym śladzie tylko - dla zachowania routingu pieszego - dodatkowa kreska 0x16.

Dorobili tymczasowo wyjazd z 1 Maja do LL'80 - wyjazd jednokierunkowy - oznaczyłem bojką żółtą, by nie było wątpliwości.

Z 1 Maja teoretycznie brak wyjazdu na wprost na Kunickiego, ale nie mam potwierdzenia - więc nie oznaczyłem.
Komentarz od Krzysztof Jankowski (micra) - poniedziałek, 22 lipiec 2019, 20:29 GMT+2
Zlikwidowany wyjazd z 1 Maja do LL'80 do tego korekta zgodnie z obecnym przebiegiem - zlikwidowałem rondo zmieniając je na "w budowie".

Wczytywanie...