Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#22910 - Obwodnica Wolbromia w ciągu DW783

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Krzysztof Jankowski (micra) - środa, 21 listopad 2018, 18:23 GMT+2
Ostatnio edytował Krzysztof Jankowski (micra) - piątek, 04 styczeń 2019, 02:02 GMT+2
Typ zgłoszenia budowa w toku
Kategoria UMP-Kielce
Status Nowe
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2017
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2019-07-28
Procent zaawansowania: 0%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Budowa obwodnicy Wolbromia w ciągu DW783

Strona informacyjna:
- http://olkusz.naszemiasto.pl/artykul/obwodnica-wolbromia-coraz-blizej-buduja-trzecie-rondo-dwoma,4745045,artgal,t,id,tm.html

Obwodnica Wolbromia nabiera coraz bardziej realnych kształtów. Są gotowe dwa nowe ronda - na u. Miechowskiej (droga wojewódzka nr 783) i na ul. Brzozowskiej. Samochody już nimi jeżdżą. - Obecnie wykonywane jest trzecie rondo - na drodze wojewódzkiej nr 794 - podkreśla Adam Zielnik, burmistrz Wolbromia.

Droga jest tam cały czas drożna. Ruch odbywa się wahadłowo. Na razie nieprzejezdne są ciągle powstające pomiędzy rondami łączniki.

Obecnie realizowany są dwa etapy budowy obwodnicy Wolbromia. Pierwszy etap to kilometrowy odcinek od ul. Brzozowskiej do ul. Miechowskiej (droga nr 783); drugi - 2,7 km od ul. Brzozowskiej do ul. Skalskiej (droga nr 794). Obydwa mają być gotowe jesienią tego roku.

Zgodnie z projektem, obwodnica będzie miała jezdnię dwupasmową o szerokości 7 metrów i 4 ronda (ul. Miechowska, ul. Brzozowska, ul. Łukasińskiego oraz ul. Skalska).

Na mapie:
50.37542,19.77068

Zmiany w UMP:
- kreska "planowana" zmieniona na "w budowie"
- odcinki otwarte narysowane
- bojki remontowe
- bojki informacyjne
Zgłoszenie zależy od

Wczytywanie...