Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#22968 - Wwa rondo Matki Teresy / Chodecka

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Marcin Rudowski (mar_rud) - środa, 23 styczeń 2019, 10:00 GMT+2
Ostatnio edytował Alf/red/ (alf) - poniedziałek, 11 luty 2019, 07:35 GMT+2
Typ zgłoszenia remont w toku
Kategoria UMP-Warszawa
Status Zamknięte
Przydzielone do Alf/red/ (alf)
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji whatever...
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2019-02-15
Procent zaawansowania: 100%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Pełna treść zgłoszeń:

1) other_error (error)
Data: Wed Jan 23 09:01:57 2019 (1548230517)
email: hauer-ek@(...), ip: 212.180.213.58
Punkt: 52.28573,21.04432
Region: UMP-PL-Warszawa
................
"Od dziś od godz. 22.00 planowane jest zamknięcie ul. Matki Teresy z Kalkuty na odcinku od ul. Chodeckiej do ul. św. Wincentego.

Wyłączone z ruchu zostanie skrzyżowanie ulic Matki Teresy z Kalkuty i Chodeckiej oraz jezdnia na odcinku od ul. św. Wincentego. Objazdy zostaną poprowadzone ulicami: Rembielińska – Wyszogrodzka – Chodecka – L. Kondratowicza.

Przed rozpoczęciem zasadniczych prac związanych z budową II linii metra i zamknięciem ul. L. Kondratowicza na bródnowskich ulicach wprowadzone zostaną rozwiązania, które ułatwią mieszkańcom poruszanie się w czasie budowy metra. Na ul. Matki Teresy z Kalkuty pomiędzy ulicami Chodecką a św. Wincentego wytyczone zostaną buspasy w obydwu kierunkach. Jezdnia na tym odcinku zostanie specjalnie poszerzona, dzięki czemu zmieni się liczba pasów ruchu i możliwe będzie wytyczenie dodatkowych pasów dla autobusów przy pozostawieniu kierowcom samochodów osobowych po jednym pasie w każdym kierunku (tak, jak do tej pory). Dodatkowo, na skrzyżowaniu ulic Matki Teresy z Kalkuty i Chodeckiej powstanie rondo. W czasie prac zamknięty zostanie odcinek ulicy od Chodeckiej do skrzyżowania ze św. Wincentego. Roboty w tym rejonie potrwają około trzech tygodni."

"Google maps" już to oznaczyło jakby co.
................
lokalizacja na mapie:
http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=17&lat=52.28625&lon=21.04501&layers=B000000FFFFTFF&mlat=52.28573&mlon=21.04432
................
52.28573, 21.04432, 0,Ulica MTzK,Matki Teresy z Kalkuty,Warszawa,error
-------------------------------------------

Koncentrat:
; --- UMP-PL-Warszawa ---
;"Od dziś od godz. 22.00 planowane jest zamknięcie ul. Matki Teresy z Kalkuty na odcinku od ul. Chodeckiej do ul. św. Wincentego.||Wyłączone z ruchu zostanie skrzyżowanie ulic Matki Teresy z Kalkuty i Chodeckiej oraz jezdnia na odcinku od ul. św. Wincentego. Objazdy zostaną poprowadzone ulicami: Rembielińska – Wyszogrodzka – Chodecka – L. Kondratowicza.||Przed rozpoczęciem zasadniczych prac związanych z budową II linii metra i zamknięciem ul. L. Kondratowicza na bródnowskich ulicach wprowadzone zostaną rozwiązania, które ułatwią mieszkańcom poruszanie się w czasie budowy metra. Na ul. Matki Teresy z Kalkuty pomiędzy ulicami Chodecką a św. Wincentego wytyczone zostaną buspasy w obydwu kierunkach. Jezdnia na tym odcinku zostanie specjalnie poszerzona, dzięki czemu zmieni się liczba pasów ruchu i możliwe będzie wytyczenie dodatkowych pasów dla autobusów przy pozostawieniu kierowcom samochodów osobowych po jednym pasie w każdym kierunku (tak, jak do tej pory). Dodatkowo, na skrzyżowaniu ulic Matki Teresy z Kalkuty i Chodeckiej powstanie rondo. W czasie prac zamknięty zostanie odcinek ulicy od Chodeckiej do skrzyżowania ze św. Wincentego. Roboty w tym rejonie potrwają około trzech tygodni."||"Google maps" już to oznaczyło jakby co.
52.28573, 21.04432, 0,Ulica MTzK,Matki Teresy z Kalkuty,Warszawa,error
Zgłoszenie zależy od

Zamknięte przez  Alf/red/ (alf)
poniedziałek, 11 luty 2019, 07:35 GMT+2
Powód zamknięcia:  Naprawione
Dodatkowe uwagi dotyczące zamknięcia:  skończyli przed czasem
Komentarz od Alf/red/ (alf) - niedziela, 27 styczeń 2019, 17:47 GMT+2

Wczytywanie...