Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#22971 - DK94 Walidrogi

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Tomek_Z (zachu) - sobota, 26 styczeń 2019, 13:47 GMT+2
Ostatnio edytował Rafał Ziarnik (Yaper) - poniedziałek, 09 wrzesień 2019, 20:28 GMT+2
Typ zgłoszenia budowa w toku
Kategoria UMP-Opole
Status Zamknięte
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2017
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2019-09-02
Procent zaawansowania: 100%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Zgłoszenie zależy od

Zamknięte przez  Rafał Ziarnik (Yaper)
poniedziałek, 09 wrzesień 2019, 20:28 GMT+2
Powód zamknięcia:  Zaimplementowane
Komentarz od Rafał Ziarnik (Yaper) - wtorek, 03 wrzesień 2019, 10:21 GMT+2
https://twitter.com/GDDKiA_Opole/status/1168502063095058439
GDDKiA_Opole:
Przywrócono stałą organizacje ruchu na DK94. Rondo trubinowe w m. Walidrogi otwarte dla ruchu.

Wczytywanie...