Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#23043 - Wwa, Trakt Lubelski - przebudowa

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Rafał Ziarnik (Yaper) - poniedziałek, 25 marzec 2019, 16:26 GMT+2
Typ zgłoszenia remont w toku
Kategoria UMP-Warszawa
Status Nowe
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2019
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2019-06-25
Procent zaawansowania: 0%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Kolejny etap przebudowy Traktu Lubelskiego

W związku z kolejnym etapem przebudowy część Traktu Lubelskiego zostanie wyłączona z użytku. Drogowcy zmienią organizację ruchu w niedzielę około godziny 23. Na odcinku od Skalnicowej do Borowieckiej możliwy będzie wyłącznie dojazd do posesji.

Kierowcy zostaną skierowani na objazd ulicami: Skalnicową - Wałem Miedzeszyńskim - Traktem Lubelskim. Zmiany będą obowiązywały przez najbliższe trzy miesiące.

Strona informacyjna:
https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,budowa-wchodzi-w-kolejny-etap-zmiany-na-zolnierskiej-i-trakcie-lubelskim,286742.html


Na mapie:
Punkt: 52.18431,21.14535
Link: http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=15&lat=52.18518&lon=21.14553&layers=B0T&mlat=52.18431&mlon=21.14535

Zmiany w UMP:
Zamieniona na chodnik + bojki
Zgłoszenie zależy od

Komentarz od Tomek_Z (zachu) - sobota, 11 maj 2019, 10:24 GMT+2
Od poniedziałku, 13 maja o godz. 23.00 zamknięta dla ruchu będzie ul. Trakt Lubelski na odcinku od ul. Zwoleńskiej do ul. Chodzieskiej. Połączenie z ul. Trakt Lubelski straci ul. Cylichowska. Objazd zostanie poprowadzony ul. Bronowska do ul. Wal Miedzeszyński.

Wczytywanie...