Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#23044 - Lublin - remont ulicy Kalinowszczyzna

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Krzysztof Jankowski (micra) - poniedziałek, 25 marzec 2019, 19:49 GMT+1
Ostatnio edytował Tomek_Z (zachu) - piątek, 03 styczeń 2020, 13:22 GMT+1
Typ zgłoszenia remont w toku
Kategoria UMP-Lublin
Status Zamknięte
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2019
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2020-06-26
Procent zaawansowania: 100%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Remont ulicy Kalinowszczyzna

Strona informacyjna:
- https://kurierlubelski.pl/ulica-kalinowszczyzna-zaczyna-remont-beda-utrudnienia-w-ruchu/ar/13703447

Na mapie:
51.25179,22.58910
Zmiany w UMP:
- usuwam ścieżki rowerowe - da się przejechać, ale w ten sposób da się przejechać wszędzie - pasów na jezdni już nie ma, bo nie ma jezdni;
- jezdnia zmieniona na 0x16 - lokalsi sobie poradzą, a dojazd do nielicznych firm w tych okolicach i tak jest "dynamiczny", więc klienci sobie muszą poradzić;
- bojki remontowe;
- bojki informacyjne.

Ulica jest teoretycznie mało ważna - ale jest najlepszym dojazdem do cmentarza położonego w tej okolicy ponadto jest dobrym skrótem rowerowym, który przestał istnieć na czas remontu.
Zgłoszenie zależy od

Zamknięte przez  Tomek_Z (zachu)
piątek, 03 styczeń 2020, 13:22 GMT+1
Powód zamknięcia:  Zaimplementowane
Komentarz od Tomek_Z (zachu) - wtorek, 31 grudzień 2019, 12:57 GMT+1
W zgłoszeniu  FS#23401  jest info że otworzyli?

Wczytywanie...