Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#23118 - DW874 - "stary" most w Puławach zamknięty

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Krzysztof Jankowski (micra) - wtorek, 14 maj 2019, 14:54 GMT+2
Typ zgłoszenia remont w toku
Kategoria UMP-Lublin
Status Nowe
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2019
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2019-09-15
Procent zaawansowania: 0%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Remont starego mostu w Puławach na Wiśle

Strona informacyjna:
- https://www.dziennikwschodni.pl/pulawy/stary-most-na-wisle-w-pulawach-zamkniety-z-opoznieniem,n,1000242741.html

Na mapie:
Punkt: 51.41197,21.94156
Link: http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=11&lat=51.4073&lon=21.95392&layers=B0T&mlat=51.41197&mlon=21.94156


Zmiany w UMP:
- kreska zieniona na 0x16 - piesi i rowerzyści mają dostęp
- bojki remontowe i informacyjne
Zgłoszenie zależy od

Wczytywanie...