Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#23235 - Skierniewice rondo Kozietulskiego

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Tomek_Z (zachu) - piątek, 09 sierpień 2019, 18:07 GMT+1
Ostatnio edytował Tomek_Z (zachu) - niedziela, 27 październik 2019, 16:17 GMT+1
Typ zgłoszenia budowa w toku
Kategoria UMP-Łódź
Status Zamknięte
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2019
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2019-10-31
Procent zaawansowania: 100%
Głosy 0
Prywatne Nie
Zgłoszenie zależy od

Zamknięte przez  Tomek_Z (zachu)
niedziela, 27 październik 2019, 16:17 GMT+1
Powód zamknięcia:  Zaimplementowane
Komentarz od Rafał Ziarnik (Yaper) - poniedziałek, 19 sierpień 2019, 12:24 GMT+1
https://www.radiolodz.pl/posts/55096-nowe-rondo-w-skierniewicach-czesciowo-otwarte
Dzięki częściowemu otwarciu nowego ronda można już na nie wjechać i skręcić z ulicy 1 Maja w prawo w ulicę Kozietulskiego. Wciąż natomiast zamknięty jest odcinek w stronę Łodzi i trzeba korzystać z objazdów.

A u nas nic nie zamknięte. Pytanie czy jest teraz sens cokolwiek zamykać skoro już powoli otwierają.
Komentarz od Tomek_Z (zachu) - niedziela, 27 październik 2019, 16:11 GMT+1

Wczytywanie...