Remonty

Remonty w toku -- otwarte zgłoszenia przypominają o tymczasowych zmianach robionych na mapach UMP z okazji przeprowadzanych remontów. Każde zgłoszenie powinno mieć określoną datę zakończenia ("do realizacji do dnia") -- zgodnie z planami remontowymi. Po upłynięciu tego terminu należy albo przedłużyć zgłoszenie, jeśli remont ciągle trwa, albo wyprostować stan ulic/dróg w UMP-ie i zamknąć zgłoszenie.

Zmiany okołoremontowe dokonywane na mapach warto opatrywać stosownym numerkiem FS#XXXX, aby było je potem łatwiej znaleźć w momencie zamykania remontu -- w komentarzach zmienianych ulic oraz w Label= stawianych POI typu REMONT/ZAKAZ (na mapie WWW pojawi się wtedy link do FS).

"Realizacja w wersji" jak i "Do realizacji do dnia..." oznacza datę planowanego _ZAKOŃCZENIA_ remontu. Jeśli nie wiadomo dokładnie, "w wersji" powinno zawierać przybliżony kwartał/rok i odpowiadać rzeczywistości, a dokładna data może być z sufitu, np. rok wcześniej, żeby sobie o tym przypomnieć, sprawdzić i uaktualnić. W opisie warto dodać link do strony jakiejś lokalnej instytucji z informacjami o tym remoncie, ale nie jest to obowiązkowe (Remonty dróg krajowych z reguły można znaleźć na stronie GDKKiA http://www.gddkia.gov.pl/dane/zima_html/utr_tab_svg.htm a także na naszej mapce generowanej na podstawie tych danych - http://blurp.ict.pwr.wroc.pl/ump/tmp/sprawdz.html - zakładka "Utrudnienia"). A używając mapki z prawej strony i kilkając poniżej na "Dodaj punkt z mapy do opisu" można dodać link prowadzący do wybranego obszaru na mapie UMP na WWW.
Lista zgłoszeń

FS#23236 - DW720, Brwinów budowa ronda

Przydzielony do projektu: Remonty
Zgłoszone przez Tomek_Z (zachu) - piątek, 09 sierpień 2019, 18:43 GMT+2
Ostatnio edytował Rafał Ziarnik (Yaper) - wtorek, 03 grudzień 2019, 23:08 GMT+2
Typ zgłoszenia budowa w toku
Kategoria UMP-Warszawa
Status Zamknięte
Przydzielone do Nikogo
System operacyjny ---
Ważkość Niska
Priorytet Normalny
Rozpoznane w wersji 2019
Do realizacji w wersji Nie zdecydowano
Do realizacji do dnia 2019-11-30
Procent zaawansowania: 100%
Głosy 0
Prywatne Nie

Opis

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich rozstrzygnął przetarg na budowę ronda na skrzyżowaniu ulic Biskupickiej z Piłsudskiego i Armii Krajowej w Brwinowie.

Strona informacyjna:
http://www.wpr24.pl/jest-wykonawca-budowy-ronda-na-ul-biskupickiej/

Na mapie: 52.14442,20.71397

Zmiany w UMP:
-
Zgłoszenie zależy od

Zamknięte przez  Rafał Ziarnik (Yaper)
wtorek, 03 grudzień 2019, 23:08 GMT+2
Powód zamknięcia:  Zaimplementowane
Komentarz od Rafał Ziarnik (Yaper) - poniedziałek, 30 wrzesień 2019, 09:11 GMT+2
Na wszystkich mapach pozamykane drogi wokół budowanego ronda a u nas nic nie zamknięte.

http://wpr24.pl/budowa-ronda-w-brwinowie-i-utrudnienia/
Prace drogowe nie będą ograniczały się jedynie do budowy ronda. Inwestycja sięgnie aż za ul. Szkolną, gdzie zostaną wykonane dwa przejścia dla pieszych z azylami. Po obu stronach pojawią się też zatoki autobusowe dla osób korzystających z komunikacji miejskiej. Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich wyznaczył termin zakończenia budowy na 15 listopada.
Komentarz od Rafał Ziarnik (Yaper) - piątek, 15 listopad 2019, 20:54 GMT+2
SSC donosi ze brakuje jeszcze ostatniej warstwy. Tak więc pcham o tydzień.
Komentarz od Łukasz Dercz (Sędziwy) - poniedziałek, 25 listopad 2019, 11:11 GMT+2 Komentarz od Rafał Ziarnik (Yaper) - wtorek, 03 grudzień 2019, 23:00 GMT+2

Wczytywanie...