POI

Z UMP

(Różnice między wersjami)
(pierwsza wersja - POI)
Aktualna wersja (06:20, 8 sie 2013) (edytuj) (anuluj zmianę)
d
 
Linia 1: Linia 1:
-
POI - nazywany ''punktem szczególnym'', ''punktem'' - akronim wziął się z języka angielskiego od nazwy ''point of interest'' - [[http://pl.wikipedia.org/wiki/Point_of_interest opis z Wikipedii]]. W skrócie jest to dowolny obiekt typu punkt (hotel/szkoła/szlaban/stacja benzynowa), który może zainteresować kogoś innego, który może być poszukiwany. Pełna lista POI dostępnych w UMP dostępna jest na stronie [[Co-czym]]. Niektóre POI nie mogą mieć danych adresowych (np. góra), inne jak najbardziej i oczekujemy pełnych danych, np. dla hoteli, restauracji, muzeów, by w trakcie jazdy można było skontaktować się z obiektem.
+
POI - nazywany ''punktem szczególnym'', ''punktem'' - akronim wziął się z języka angielskiego od nazwy ''point of interest'' - [[http://pl.wikipedia.org/wiki/Point_of_interest opis z Wikipedii]]. W skrócie jest to dowolny obiekt typu punkt (hotel/szkoła/szlaban/stacja benzynowa), który może zainteresować kogoś innego, który może być poszukiwany. Pełna lista typów POI w UMP dostępna jest na stronie [[Co-czym]]. Niektóre POI nie mogą mieć danych adresowych (np. góra), inne jak najbardziej i oczekujemy pełnych danych, np. dla hoteli, restauracji, muzeów, by w trakcie jazdy można było skontaktować się z obiektem i np. zarezerwować nocleg lub dowiedzieć się o godzinach otwarcia obiektu.
[[Kategoria:Rysowanie]]
[[Kategoria:Rysowanie]]

Aktualna wersja

POI - nazywany punktem szczególnym, punktem - akronim wziął się z języka angielskiego od nazwy point of interest - [opis z Wikipedii]. W skrócie jest to dowolny obiekt typu punkt (hotel/szkoła/szlaban/stacja benzynowa), który może zainteresować kogoś innego, który może być poszukiwany. Pełna lista typów POI w UMP dostępna jest na stronie Co-czym. Niektóre POI nie mogą mieć danych adresowych (np. góra), inne jak najbardziej i oczekujemy pełnych danych, np. dla hoteli, restauracji, muzeów, by w trakcie jazdy można było skontaktować się z obiektem i np. zarezerwować nocleg lub dowiedzieć się o godzinach otwarcia obiektu.